Termínované-vklady.cz - Spořící účty a spoření

Americká hypotéka v hotovostiDnešní realita je bohužel taková, že je velice jednoduché dostat se do finanční tísně. V takových případech potom není možno plně realizovat vaše představy a záměry. Naštěstí však existuje možnost v podobě získání velice výhodné hypotéky. Jednou z možností je také americká hypotéka.

Popis americké hypotéky

Hypotéka v hotovosti je finanční produkt, který je určen pouze fyzickým osobám, starším 18 let. Jedná se o neúčelový úvěr, který je nutno při sjednání zaručit nemovitostí. Celková suma se odvíjí od schopnosti splácení konkrétního žadatele a hodnoty zastavené nemovitosti. Dobu splatnosti lze volit víceméně individuálně, nesmí být však překročena délka 20 let.

Výhody Hypotéky v hotovosti

Výhodou hypotéky je jednak obrovská výše půjčky a v neposlední řadě také výhodná úroková sazba, která se odvíjí od výše půjčky a doby splatnosti. Naskytne-li se vám příležitost zaplatit vyšší splátku, nemusíte se obávat žádných sankcí, stejně tak jako i v případě, kdy splatíte hypotéku předčasně.

Podání žádosti je jednoduché

Rozhodnete-li se americkou hypotéku sjednat, bude třeba nejprve podat žádost. Toto můžete učinit na pobočkách poskytovatele, nebo online. Následně budete v krátkém časovém horizontu informováni, zda vám byla hypotéka přiznána. Při posuzování se zjišťuje hodnota zastavené nemovitosti a možnost trvalé splácení hypotéky. Jednou z podmínek je také trvalý a pravidelný finanční příjem. Bude-li vám hypotéka schválena, dostanete v brzké době přímo sjednanou finanční hotovost.Termínované vklady© 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena Termínované-Vklady.cz

Podmínky použití a ochrana osobních údajů